★★★★★
Prices start at : 2.31 USD / 1lb Bag -
Manufactured on shared equipment with peanuts, soybeans, tree nuts, milk, eggs, wheat and whey. Shelf life: bags – up to 1 year. They're great eaten alone, and they are also a fantastic way to add pizzazz to main dishes, salads and desserts.