Prices start at : 10.50 USD / 1 oz. in Tin
We grind it up so you don't get big lumps of lavender in your cooking. All our products are made of the finest quality materials. Use in pastries, cookies, Mediterranean dishes, herbed cream cheese spreads, ice cream, roasting