★★★★★
Prices start at : 6.90 USD / 1lb Bag
One bag contains about 120-130 pieces. Product of USA. Bulk – up to 6 months. Manufactured on shared equipment with peanuts, soybeans, tree nuts, milk, eggs, wheat and whey. A snack this delicious would make a fantastic gift idea for someone special...