Prices start at : 5.99 USD / 1lb Bag
Store in a cool, dry place. Manufactured on shared equipment with peanuts, soybeans, tree nuts, milk, eggs, wheat and whey. Eat them meticulously and selectively one exciting flavor at a time or pop a handful of these tasty chewy delights in your mouth...