★★★★★
Prices start at : 3.99 USD / 1lb Bag
Quite possibly, the first thing you'll notice about this fruit is it's unique shape and it's interesting texture. Manufactured on shared equipment with peanuts, soybeans, tree nuts, milk, eggs, wheat and whey.