★★★★★
Prices start at : 6.99 USD / 1lb Bag
Manufactured on shared equipment with peanuts, soybeans, tree nuts, milk, eggs, wheat and whey. These luscious nibs can be enjoyed solo by the handful, sprinkled over ice cream and added to smoothies, trail mixes, baked goods and many other dishes.