★★★★★
Prices start at : 2.99 USD / 1lb Bag
Their chewy texture and combination of sweetness and tartness make them a flavorful snack food or scrumptious addition to sauces and salads. Manufactured on shared equipment with peanuts, soybeans, tree nuts, milk, eggs, wheat and whey.