★★★★★
Prices start at : 6.90 USD / 1lb Bag
Once you try them you'll know that its their greatness that earns them top spot in a category reserved for supremely decadent, intensely flavored treats. Manufactured on shared equipment with peanuts, soybeans, tree nuts, milk, eggs, wheat and whey.