★★★★★
Prices start at : 2.09 USD / 1lb Bag
Manufactured on shared equipment with peanuts, soybeans, tree nuts, milk, eggs, wheat and whey. Shelf life: bags – up to 1 year. One bag contains about 50 pieces. While their fresh, fruity flavors are appealing to kids, it's their squishy texture that...