★★★★★
Prices start at : 6.49 USD / 1lb Bag
One bag contains about 250 pieces. However, something this good should be sampled first hand, not imagined. Shelf life: bags – up to 1 year. Manufactured on shared equipment with peanuts, soybeans, tree nuts, milk, eggs, wheat and whey.